cosmetics

Cosmetics haul |Rimmel, GS, Essence, Fa...

6. července 2016 v 17:20 | gabcaticha
Zdravím, tak konečně jsem se dokopala k tomu ho sestříhat a vy jste se konečně dočkali. Je to teda kosmetický haul ve formě videa, protože kdyby to byl článek, tak to je neskutečně moc dlouhý a myslim, že by se to všem nechtělo ani číst. Tak doufám, že se vám to bude líbit. :))


Druhá část haulu bude oblečení, ale vůbec nevím kdy ho vydám, protože ho nemám ani natočený a hlavně mám naplánovaných hodně článků a nevim jak to budu stíhat vydávat. Kdyžtak mi napište jestli by ste ho chtěli, abych se s tim neďála zbytečně. :)

Recenze na masku bioaqua here
Kampaň Vivantis.cz here (do 12.7)
Formička na vajčka here (postovnezdarma.cz)

Mějte se. :)

PS: Všimla jsem si, že některý články jsou míň čtený a míň komentovaný. Prosím jestli vás nějaký článek nebude bavit, tak mi to prosím napište, abych věděla na jaký články se mám zaměřovat a dát si snima větší práci. Díky moc :*

Souboj make-upů!

11. června 2016 v 22:37 | gabcaticha
Zajímá tě, jaké používám make-upy a jaký u mě vyhrává? Tak vítej u souboje make-upů.

BIOAQUA proti černým tečkám |recenze

26. května 2016 v 19:35 | gabcaticha
Čauva.
Dneska vám chci zrecenzovat už docela známou masku proti černým tečkám. Že něco takovýho existuje jsem zjistila hlavně na instagramu a potom na youtube, kde jsem viděla video od Petrylovelyhair a to mě přesvědčilo, že to vyzkouším.


Micelární voda Garnier, L'Oreal a Ellie

10. listopadu 2015 v 12:58 | gabcaticha
Ahoj, mám tu znovu recenzi, ale na micelární nebo-li obličovací vody. Moc značek jsem ještě nevyzkoušela, jenom tři.
A bude to tedy od značky Garnier, L'Oreal a Ellie.

Z tmavé na blond? |barvení vlasů

1. listopadu 2015 v 13:21 | Gábi
Ahoj, dneska chci udělat takovou menší recenzi na nové zesvětlovače od SYOS a zárověň na to, jestli jít z tmavé na blond. Jelikož jsem taková, že si s vlasy ráda hraju a nebojím se trošku za experimentovat, tak jsem se ani moc nerozmejšlela jestli jó nebo ne. Už jsem vyzkoušela černou, tmavě hnědou, takovou oříškodou a dokonce i červenou a zatím mi to všechno docela slušelo. Nikdy jsem si neřekla: ,,Ježiši musím to přebarvit." A jelikož se mi v létě začlo líbit-kůže tmavší než vlasy, tak jsem si říkala, proč nezkusit jít na blond? Hlavně já jsem od přírodna špinavá blondýna, taková ta ,,pochcaná sláma" jak se říká, tak jsem si tak jako říkala, že by to nemusel bejt takovej šok. Hlavně já už ty vlasy měla docela dost odrostlý a vybledlý a přišli mi hrozně obyčejný a nevýrazný. Tak jsem šla do Tety, koupila barvu, zavolala kámošce jestli nemá čas a bylo to.Smějící se

Barvení řas |recenze

1. června 2015 v 14:00 | GT
Ahoj, ahojLíbající Dnešní článek je taková menší recenze na obarvení řas.
Určitě všichni známe, že když nemáme namalovaný oči řasenkou, tak vypadáme jak vyblitý lečaSmějící sea nebo ještě hůř, vypadáme, jako když žádný řasy vůbec nemáme. Tak to je můj případ a hlavně mě vůbec nabaví se malovat a odličovat.
 
 

Reklama