photoreport

Autogramiáda olympioniků & Freestyle Kolbenka |PRAGUE TRIP

28. srpna 2016 v 21:22 | gabcaticha
Zdravím. Dneska vám přidávám vlog z výletu do Prahy.


S kámoškama jsme se rozhodly jet do Kolbenky (www.freestylekolbenka.cz), kde si můžeme mimo freestyleových lyží a snoboardů, vyzkoušet taky jumping. Jelikož na mažoretkách zkoušíme různý skoky, araby(hvězda bez rukou) nebo šprajcky(přemet bez rukou) a moc nám to nejde, tak sme si řekly že na tampolíně by to jít mohlo a nemusely bychom se tolik bát.
Naštěstí měli zrovna na Národní třídě autogramiádů letošní olympionici, tak jsme neváhaly a zajeli tam.
Jinak jely jsme Student Agency (RegionJet) a myslím, že můžu mluvit i za holky, když řeknu, že jsme byly nad míru zpokojené.

Tak snad jsem vám vše objasnila a teď už můžete mrknout na menší sestřih z tripu. :)

Tábor Ráj 2016 |Letohrad

3. srpna 2016 v 11:58 | gabcaticha
Ahoooj, tak konečně jsem doma a konečně jsem se dostala k tomu něco napsat.
Tábor byl super, jako každý rok, ale ten letošní možná ještě o něco lepší, protože sem jela jako prágoš a né jako dítě. A když jsi prágoš, tak můžeš toho víc žejo a to se mi líbilo. :D Nebudu tady psát žádný příběh, ale když kouknete na video, tak vněm všechno je. Uďála jsem ho za účelem vzpomínky.
Jinak ta písnička ve videu je naše ,,táborová hymna", kterou složil jeden náš vedoucí, takže předpokládám, že ji nikdo znát nebudete. +máte tu nějaké fotky Ráje, ktere prostě nešly nevyfotit. :D Doufám, že se vám bude obojí líbit.

Sněžka 2016

10. července 2016 v 14:30 | gabcaticha
Ahooj, nedávno jsem byla na Sněžce a díky dobrýmu počasí byl neskutečnej výhled. Rozhodla jsem se, že vám to zdokumentuju. Udělala jsem takovej mini vlog a nafotila fotky, tak doufám, že se vám to bude líbit. :)

 
 

Reklama